Hotel SPA Belweder 5* Ustroń

Pobyty w hotelu Belweder w Ustroniu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Belweder 5* to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.
Obiekt oferuje kryty basen i przytulne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu Goście mogą korzystać z sauny i wanny z hydromasażem.

Hotel Belweder dysponuje 97 w pełni klimatyzowanymi pokojami, w tym apartamentami. Każdy z przestronnych pokoi obejmuje prywatną łazienkę. Z okien pokoi roztaczają się wspaniałe widoki na miasto lub dolinę Wisły.
Zaletą ich jest ciepła atmosfera i komfortowe wyposażenie oraz dostęp do Internetu.

Goście mają możliwość korzystania ze Strefy Wellness (basen z hydromasażem i przeciwprądem o długości 27 m, jacuzzi, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, siłownia), Centrum SPA, Baru Dziennego, Klubu Nocnego.

Hotel Belweder dysponuje pełnym zieleni ogrodem ze sprzętem do grillowania, a ponadto strefą odnowy biologicznej z łaźnią parową. W hotelu znajduje się także centrum fitness.

Goście mogą delektować się wybornymi daniami w restauracji lub obserwować swoje pociechy korzystające z placu zabaw. Recepcja w hotelu Belweder czynna jest przez całą dobę.

Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury.

Hotel Belweder 5* wyróżnia: idealna lokalizacja, elastyczność, kameralna atmosfera, dyskrecja, bezpieczeństwo, luksus i elegancja.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.