Hotel SPA Bryza 4* Jurata

Pobyty w hotelu Bryza w Juracie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Ekskluzywny Bryza Resort & Spa położony jest na plaży w kurorcie nadmorskim Jurata. To wyjątkowe miejsce na Półwyspie Helskim.

Bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa gwarantuje mnóstwo atrakcji. Do dyspozycji Gości oddajemy obszerne i nowoczesne SPA stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii Thermarium i Schletterer Wellness & SPA Design. Gabinety z widokiem na morze, bogaty program zabiegów odnowy biologicznej najnowsze egzotyczne zabiegi, czerpiące ze starożytnych technik jak i kryte baseny z wygodnymi łożami z baldachimem pozwolą się w pełni zrelaksować i zapomnieć o stresie. Holistyczna dbałość o stan ducha i ciała naszych gości jest niezwykle istotna. Dodatkowo w pełni wyposażone sale konferencyjne powodują, że jest to idealny obiekt na konferencje jak i wypoczynek. Hotel Bryza dysponuje 4 salami konferencyjnymi, które mieszczą od 10 do 120 osób.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.