Hotel SPA Centuria Ogrodzieniec

Pobyty w hotelu Centuria w Ogrodzieńcu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Centuria położony jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Centuria, której wody należą do I klasy czystości. Jura Krakowsko - Częstochowska to niezwykle atrakcyjny turystycznie obszar Polski. Piękne, leśne wzniesienia i wąwozy zachwycają swym urokiem. Spotkamy tu liczne jaskinie oraz ciągnące się przez wiele kilometrów fantastyczne formacje skalne, którym towarzyszą ruiny średniowiecznych zamków. Największy z nich znajduje się w pobliżu Hotelu w miejscowości Ogrodzieniec - Podzamcze. Piękno tutejszych osobliwości przyrody zachwyci każdego, kto odwiedzi to miejsce.
W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu znajdują się tereny rekreacyjne z atrakcyjnie położonymi ścieżkami rowerowymi oraz szlaki turystyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem o każdej porze roku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe wnętrza, utrzymane w ciepłej kolorystyce, zaprojektowane przez najlepszych fachowców z wysokiej klasy wyposażeniem, które w zależności od Państwa potrzeb, mogą pomieścić od 60 do 66 gości.

Oferujemy salę restauracyjną na 90 osób, PUB na 50 osób oraz Kawiarnię na 24 osoby.
Dodatkową atrakcją jest stylowa chata grillowa na 80 osób.

Do dyspozycji naszych szanownych Gości mamy sale konferencyjne na 100 oraz 30 osób. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz zaplecze techniczne.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.