Hotel SPA Czarny Potok 3* Zakopane

Pobyty w hotelu Czarny Potok w Zakopanem

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Przyjazny i kameralny hotel Czarny Potok jest znakomicie zlokalizowany – kilka minut do ulicy Krupówki, kilka minut do Tatrzańskiego Parku Narodowego, niedaleko do skoczni im. Stanisława Marusarza (Wielkiej Krokwi). Atutem hotelu jest przyjazna atmosfera charakterystyczna dla górskich hoteli

W 44 hotelowych pokojach nocleg znajdzie 85 osób. Architekturą i wystrojem wnętrz miejs­ce to nawiązuje do stylu regionalnego. Hotel jest szczególnie ceniony przez rodziny poszukujące spokojnego wypoczynku i relaksu w przytulnej, dającej wytchnienie at­mosferze.

Day Spa Czarny Potok to połączenie relaksu w centrum wod­no-termalnym (basen, jacuzzi, sauny) z masażami i zabiegami na ciało. Kameralna atmosfera oraz bogata oferta pozwolą zregenerować siły i zadbać o dobre samopoczucie.

W stylowej restauracji hotelu Czarny Potok serwowane są śniadania w formie stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje z wyborem dań z menu. Hotelowa kuchnia słynie z tego, że dokłada się tu wszelkich starań, aby zaspokoić gusta wszystkich Gości. Atrakcją hotelu Czarny Potok jest świetnie zorganizowane miejsce służące do rozpalenia ogniska lub urządzenia grilla. Dania wprost stamtąd wzbogacają ofertę kulinarną hotelu o znakomite potrawy, a możliwość delektowania się nimi na świeżym powietrzu stanowi at­rakcję samą w sobie.

Hotel Czarny Potok przygotowany jest także do komp­lek­so­wej obsługi klienta biznesowego.
Do Państwa dyspozycji pozostają cztery wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny sale konferencyjne, spośród których dwie możemy połączyć w jedną, uzyskawszy w ten sposób miejsce dla 80 osób.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.