Hotel SPA Dom Zdrojowy 4* Jastarnia

Pobyty w Domu Zdrojowym w Jastarnii

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy usytuowany jest przy plaży w samym środku Półwyspu Helskiego, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem. Oryginalna architektura budynku i niepowtarzalna atmosfera otoczenia sprawiają, iż jest to miejsce wręcz idealne do wypoczynku.
To tutaj w sercu Półwyspu Helskiego, w Domu Zdrojowym w Jastarnii, wśród sosnowego lasu i szumu morskich fal, każdy Gość odnajduje wymarzony relaks i wytchnienie od codziennego życia.

Proponujemy komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone między innymi w mini barek, sejf mogący pomieścić laptop, telefon, mini barek, TV, sprzęt plażowy, a także stale łącze internetowe. Na tarasach widokowych naszego hotelu doznacie Państwo prawdziwego ukojenia i pobudzicie twórczą wyobraźnię.

Klinika SPA to synonim relaksu i wyjątkowych zabiegów. To luksusowe centrum urody, w którym większość zabiegów opiera się na dobroczynnych właściwościach wody. W naszej Klinice Zdrowia i Urody Dermosana znajdującej się w Hotelu SPA Dom Zdrojowy, wszystkie zabiegi łączą w sobie zdrowie, urodę i relaks. Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłych chwil w wyjątkowej atmosferze i pięknym otoczeniu nadmorskich wydm. Oprócz tradycyjnych zabiegów SPA: wodnych, pielęgnacyjnych czy relaksacyjnych, proponujemy Państwu unikatowe w naszym kraju zabiegi SPA-med, w trakcie których praca lekarzy specjalistów uzupełniana jest przez pracowników odnowy biologicznej. Kompleks SPA to spokój, regeneracja sił oraz przywrócenie harmonii ciała i ducha. W zespole odnowy biologicznej znajdziecie Państwo basen, saunę, jaccuzi, łaźnię parową, tepidarium oraz "słoneczną łąkę".

Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne mieszczące do 140 osób. Stwarzamy komfortowe warunki dla pracy w skupieniu, w pomieszczeniach wyposażonych w najnowszy sprzęt audio - wizualny. Organizując konferencje lub spotkania biznesowe pomagamy odnaleźć zdrowe proporcje między interesami i przyjemnością w miejscu szczególnie sprzyjającym inspiracji. Z dala od rutyny dnia powszedniego rozwiążecie Państwo najtrudniejsze dylematy.

Restauracja Hotelu DOM ZDROJOWY zaspokoi gusta wszystkich tych, którzy cenią sobie dobry smak i milą atmosferę. Klimatyzowana sala dwupoziomowej restauracji mogąca przyjąć 120 osób ugości wszystkich chcących zasmakować w specjałach kuchni regionalnej, polskiej oraz kuchni basenu Morza Śródziemnego, a bezpośrednie zejście na bałtycką plażę sprawi, iż w każdej chwili czuć będziecie Państwo kontakt z naturą i zasmakować naszych specjałów na tarasie tuż przy nadmorskiej wydmie. Słoneczna kawiarnia o południowej ekspozycji znajdująca się na czwartym piętrze naszego hotelu ugości 40 osób w kameralnej, klimatyzowanej sali i 80 osób na obszernym tarasie z widokiem na błękit Zatoki Puckiej a także na zieleń sosnowego lasu. O zmroku niepowtarzalny klimat stworzy błysk latarni morskiej, który rozświetli uroczy półmrok i doda smaku każdemu specjałowi serwowanemu w naszej kawiarni.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.