Hotel SPA Doslonce 4* Racławice

Pobyty w hotelu Dosłońce w Racławicach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Dosłońce Conference & Spa znajduje się na Wyżynie Miechowskiej, w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa - w pobliżu historycznych Racławic, miejscowości zajmującej szczególne miejsce w historii Polski. Naszym gościom oferujemy atmosferę pełną relaksu, wysoki standard obsługi oraz tradycyjną polską gościnność.

Do Państwa dyspozycji oddano 67 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, wyposażoną w najnowsze rozwiązania audio-wizualne część konferencyjną o powierzchni ponad 550 metrów kwadratowych, restaurację, bar z ofertą ponad 40 rodzajów koktajli i drinków, a także centrum Spa & Wellness.

Otoczenie hotelu Dosłońce sprzyja aktywnemu wypoczynkowi wśród lasów i łąk tworzących charakterystyczny dla tego regionu pejzaż polskiej wsi. Chata grillowa, staw, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, czy przejażdżki konne to zaledwie kilka z atrakcji czekających na gości.

Komfortowe pokoje wyposażone są w klimatyzację, telefon, TV satelitarną oraz nielimitowany, bezpłatny dostęp do internetu. Część pokoi posiada bezpośrednie wyjście na taras, z którego rozciąga się wspaniały widok na malowniczą okolicę.
We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z przestronnym prysznicem, ręcznikami, płaszczami kąpielowymi i pantoflami.

Dosłońce zaprasza do Słonecznego Spa & Wellness, oferującego bogaty wybór zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych wykonywanych w oparciu o wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny oraz starannie dobrane kosmetyki i preparaty renomowanej marki Janssen. Wśród propozycji Słonecznego Spa znajdziecie Państwo miedzy innymi kąpiele siarczkowe wykonywane przy użyciu wód siarczkowych z ujęć w Lesie Winiarskim, zabiegi autorskie, terapię zimnem Spring, odmładzanie 24-karatowym złotem, zabiegi modelujące ciało Body Master, jonolifting, mezoterapię, masaże i kąpiele. Ofertę Spa & Wellness uzupełnia szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.