Hotel SPA Dr Irena Eris 4* Krynica-Zdrój

Pobyty w hotelu Dr Eris w Krynicy-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój położony jest w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój wolny czas odnowie biologicznej i cenią sobie luksus oraz najwyższą jakość usług. Z każdego balkonu rozpościera się malowniczy widok na panoramę Beskidu Sądeckiego. Nad pasmem gór wyróżnia się szczyt Jaworzyny Krynickiej, z pnącą się po jej zboczu kolejką gondolową.

Pełen zieleni basen i jacuzzi sprzyjają wypoczynkowi, woda koi zmysły, a sauna odpręża i uspokaja. Dobrą kondycję pozwoli również zachować sala gimnastyczna oraz siłownia (przy basenie) wyposażona w sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Możliwe jest zorganizowanie grupowych ćwiczeń gimnastycznych. Instytut składa się z 19 kameralnych gabinetów zabiegowych. Poza indywidualnie dobranymi zabiegami firmowymi na twarz i ciało, goście Hotelu Eris mogą skorzystać z wielu innych m.in. zabiegów torfowo-mineralnych, firmowego masażu karku i pleców, refleksorycznego masażu stóp, masażu gorącymi kamieniami, masażu mauri, manicure, pedicure, usług salonu fryzjerskiego, bezpiecznego opalania, kąpieli perełkowych, jacuzzi, biczy szkockich oraz zajęć ruchowych.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju ucieleśnia ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Hotel Eris posiada 37 pokoi dwuosobowych, 11 apartamentów. Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, czajnik, sejf, suszarke do włosów, mini-bar, leżaki, bezpłatny dostęp do internetu.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój oferuje Państwu oryginalne dania i desery. Potrawy w naszej restauracji są przyrządzane w oparciu o naturalne składniki. Wykwintne dania łączą w sobie elementy kuchni regionalnej i światowe trendy kulinarne. W każdy weekend zapraszamy na kolacje tematyczne, w trakcie których prezentujemy kuchnie z różnych stron świata np. grecką, włoską, rosyjską, staropolską, węgierską, co uzupełni luksusowy wypoczynek w atmosferze SPA.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.