Hotel SPA Dr Irena Eris 4* Wzgórza Dylewskie

Pobyty w hotelu Dr Eris na Wzgórzach Dylewskich

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie usytuowany jest na Mazurach, w otulinie Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie Wysokiej Wsi - jednej z najwyżej położonych miejscowości polskich pojezierzy.

Obiekt należy do najnowocześniejszych hoteli SPA, a o jego wyjątkowości stanowi zarówno urokliwe położenie, jak i panująca w nim atmosfera. To znakomite miejsce dla wypoczynku indywidualnego i wypoczynku dla całej rodziny. Malownicze okolice, zaliczane do najczystszych w Polsce, sprzyjają aktywnym formom wypoczynku. Do dyspozycji Gości na miejscu są liczne udogodnienia: rowery, kijki do nordic walking, stadnina koni, sauna, spa i centrum odnowy biologicznej, które oferuje rozmaite zabiegi i masaże. Na terenie hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Jasne i klimatyzowane pokoje w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie urządzone zostały w klasycznym stylu. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest biurko, minibar i czajnik elektryczny, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

W hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie znajdują się dwie restauracje serwujące serwują lokalne specjały oraz dania kuchni polskiej i międzynarodowej przyrządzane zgodnie z ideą slow food, kawiarnia i klub.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.