Hotel SPA Dwór Oliwski 5* Gdańsk

Pobyty w hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Pięciogwiazdkowy Dwór Oliwski położony jest w sercu zabytkowej dzielnicy Gdańska – w Gdańsku-Oliwie, zaledwie 15 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 7 km od sopockiego Molo i 10 km od centrum Starego Miasta.

Po dniu pełnym wrażeń będą mogli Państwo odpocząć w SPA Dworu Oliwskiego, w którym znajdują się: basen, sauna sucha, łaźnia parowa, sanarium, jacuzzi, studio cardio i „sztuczna plaża”. W ofercie znajduje się również szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało (Thalgo i Valmont) oraz masaży. Prowadzone są zajęcia Nordic walking i aquaaerobic. Dwór Oliwski otoczony jest urzekającym ogrodem. Prywatny, strzeżony parking jest do dyspozycji gości przez całą dobę.

W Hotelu Dwór Oliwski znajdują się dwie wysokiej klasy, klimatyzowane, sale konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audio-video. Sala biała o powierzchni 110 m2 oraz sala grafitowa o powierzchni 145 m2. Oczywiście istnieje możliwość dzielenia każdej z sal konferencyjnych na 2 mniejsze, w przypadku organizacji kameralnych spotkań. Zapewniamy profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych.

Od września 2005 roku Dwór Oliwski należy do Small Luxury Hotels of the World.

W Hotelu Dwór Oliwski znajduje się 70 eleganckich, klimatyzowanych pokoi, w tym 2 luksusowe apartamenty i 11 pokoi typu junior suite. Każdy ze stylowo urządzonych pokoi hotelowych wyposażony jest w mini-bar, TV-sat, radio, indywidualnie regulowaną klimatyzację, stałe łącze internetowe i elegancką łazienkę.

W stylowych wnętrzach restauracji serwowane są potrawy kuchni z różnych zakątków świata. Aromatyczna, lekka kuchnia inspirowana klimatem śródziemnomorskim jest pasją szefa kuchni.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.