Hotel SPA Farmona 4* Kraków

Pobyty w hotelu Farmona w Krakowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Farmona Business Spa w Krakowie to oaza spokoju i relaksu w centrum miasta. To miejsce ucieczki od zgiełku i codzienności, niezmąconego wypoczynku, dbałości o piękne, zdrowe ciało i wypoczęty umysł. Położony w malowniczym, starym parku.

Hotelowe SPA oferuje bogaty wachlarz zabiegów z użyciem wyłącznie naturalnych produktów. Goście mają do wyboru zabiegi bazujące na osiągnięciach medycyny naturalnej, zarówno europejskiej jak i dalekowschodniej. Hotel dysponuje salą konferencyjną do 70 osób.

Kameralny hotel z indywidualnie aranżowanymi pokojami stanowi oazę spokoju, gdzie w komfortowych warunkach może wypoczywać 60 Gości.

Do dyspozycji Gości Hotelu Farmona 26 pokoi dwuosobowych, 1 pokój jednoosobowy, 3 pokoje typu studio, 1 pokój dla osoby niepełnosprawnej. Wszystkie pokoje są indywidualnie aranżowane, dostosowane do oczekiwań Gości; ich wyposażenie obejmuje: odbiornik TV LCD z telewizją satelitarną, stałe łącze internetowe, sejf dostosowany do przechowywania laptopa z osobistym kodem dostępu, telefon, suszarkę do włosów, firmowe kosmetyki, zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach studio.

W wysmakowanych wnętrzach restauracyjnych z kominkiem, ujęciem wody źródlanej i widokiem na stary park Hotel Farmona oferuje lekkie dania inspirowane najlepszymi tradycjami światowymi w nowoczesnym wydaniu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.