Hotel SPA Głęboczek Vine Resort 4*Wielki Głęboczek

Pobyty w hotelu Głęboczek

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

W sercu Pojezierza Brodnickiego położony jest czterogwiazdkowy hotel Głęboczek Vine Resort & SPA. To symbioza natury i architektury wyrażona w detalach

Otoczenie lasów i jezior gwarantuje ciszę, świeże powietrze i niepowtarzalny klimat. W hotelu znajdą Państwo wnętrza o najwyższym standardzie, w których został zachowany specyficzny klimat tego urokliwego miejsca.

Winnica SPA to miejsce, gdzie wino działa na wszystkie zmysły. Winoterapia stanowi harmonijną syntezę tradycji i nowoczesności. To nurt, który zmienia oblicze świata wellness. Wielowiekowa tradycja uprawy winorośli i produkcji wina została połączona z najnowszymi kosmetycznymi osiągnięciami. Kosmetyki wykorzystywane w naszym SPA pochodzą z winorośli z okręgu Stellenbosch – jednego z głównych ośrodków produkcji wina w RPA.

Ciechocinek swoją sławę zawdzięcza solankowym źródłom termalnym, które uznawane są za prawdziwy cud natury. Ich wyjątkowe właściwości lecznicze oraz łagodny i słoneczny klimat miejscowości przyciągają od wieków kuracjuszy z całego świata.

Położony w Parku Zdrojowym hotel Villa Park nawiązuje do najlepszych tradycji uzdrowiska, a nowoczesne Med. & SPA proponują holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka.

Ich celem jest przywrócenie zarówno zdrowia, jak i piękna dzięki szerokiemu wachlarzowi starannie wybranych zabiegów z zakresu kosmetyki estetycznej i anti-age, medycyny i stomatologii, fizjoterapii i rehabilitacji, którym towarzyszą relaksujące rytuały wellness oraz kąpiele w basenie z solanką czerpaną wprost z ciechocińskiego źródła.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.