Hotel SPA Gołębiewski Białystok

Pobyty w hotelu Gołębiewski w Białymstoku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Gołębiewski w Białymstoku usytuowany jest w samym centrum miasta, zaledwie 300 metrów od XVIII-wiecznego Pałacu Branickich, nieopodal teatru oraz pięknego Parku Miejskiego.

Hotel oferuje gościom 493 miejsca noclegowe w 218 pokojach z łazienkami, stałym łączem internetowym, telefonem i bezpłatną telewizją satelitarną, 8 komfortowo wyposażonych apartamentów (1 lub 2 pokojowe, łazienka z wanną i kabiną z hydromasażem), oraz 6 pokoi typu Studio, przystosowanych również dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Gołębiewski - ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz nabyte doświadczenie - stanowi doskonałe miejsce do organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad, szkoleń i innych wydarzeń. Kompleks posiada 12 wielofunkcyjnych sal, w tym Salę Kongresową, mogącą pomieścić nawet do 900 osób. Sale wyposażone są standardowo we flipchart, rzutnik, ekran, mikrofon bezprzewodowy, kabel audio, dostęp do Internetu system nagłaśniający, klimatyzację i możliwość zaciemnienia. Dbając o bezpieczeństwo gości hotel oddał do dyspozycji wielopoziomowy parking na 250 samochodów.

Restauracja Zielona, serwująca dania a’ la carte, proponuje wyśmienite dania kuchni regionalnej. Eleganckie wnętrze, kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle i profesjonalna obsługa to doskonały wstęp do celebracji posiłku, bez względu na to, czy jest to lunch biznesowy, wytworna lub romantyczna kolacja, czy też spotkanie w rodzinnym gronie. Restauracja Czerwona podejmuje gości śniadaniami w formie stołu szwedzkiego.

Hotel Gołębiewski zaprasza również do Parku Wodnego Tropikana, w skład którego wchodzą basen rekreacyjny z falą, basen sportowy, baseny z hydromasażem, brodzik dla najmłodszych, sauny i grota solna.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.