Hotel SPA Gołębiewski Karpacz

Pobyty w hotelu Gołębiewski w Karpaczu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Gołębiewski w Karpaczu położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża Śnieżki. Bogata oferta atrakcji - Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla dzieci - czyni ten obiekt idealnym miejscem relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno - biznesowych.

Gołębiewski dysponuje 860 pokojami - część z nich to apartamenty i pokoje typu studio. Wszystkie pokoje i apartamenty urządzone są w ciepłych kolorach. Ich wyposażenie obejmuje biurko, sofę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. Każdy pokój i apartament dysponuje łazienką i balkonem.

Hotel zaprasza do profesjonalnego Centrum Kongresowego, w skład którego wchodzi 28 sal konferencyjnych, sala kinowa z kinowymi fotelami dla 417 osób i sceną, a także – 2 Sale Kongresowe. Przy salach znajdują się foyer przystosowane do organizacji przerw kawowych i poczęstunków. Standardowe wyposażenie każdej sali konferencyjnej to ekran, mikrofon przewodowy, system nagłośnienia, flipchart, markery, stolik prezydialny. Na życzenie organizatorów może zostać ustawiona mównica. W salach kongresowych, poza organizacją konferencji, koncertów, targów czy prelekcji dla ok. 3000 osób możliwa jest organizacja bankietu dla ponad 2000 osób. W każdej z sal kongresowych znajduje się scena, eleganckie, marmurowe bufety, system nagłośnienia, systemy oświetleniowe parkietu i sali. Każda Sala Kongresowa dysponuje garderobami i własnym zapleczem gastronomicznym.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu do dyspozycji gości oddał trzy restauracje w różnorodnym klimacie, i przestronną Kawiarnię Patio. Restauracja Zielona serwuje specjały kuchni polskiej i europejskiej do wyboru z karty. Śniadania w formie bufetu oraz kolacje podawane są w restauracji Czerwonej. Restauracja Staropolska urządzona w tradycyjnym stylu to doskonałe miejsce do organizacji biesiad.

Hotel Gołębiewski położony jest 3 km od miasta Karpacz i 1,5 km od Świątyni Wang. Zimą hotel zapewnia bezpłatny transfer do obszaru narciarskiego Śnieżka, oddalonego o zaledwie 1,5 km.

Bezprzewodowy internet jest dostępny w Restauracji Zielonej, Restaracji Czerwonej, Kawiarni Patio I oraz w Bawialni.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.