Hotel Holiday Suwałki

Pobyty w hotelu Holiday w Suwałkach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Na naszym obszarze znajduje się wiele ekologicznie czystych rejonów leśnych i jezior. Zapewniamy kompleksową obsługę proponując wycieczki krajoznawcze po Suwalszczyźnie, do Wilna, pokamedulskiego klasztoru w Wigrach oraz rejsy statkiem po jeziorze Wigry i jeziorach augustowskich, a także piesze i rowerowe wędrówki szlakami Wigierskiego Parku Narodowego.
Hotel:
Obiekt hotelarsko – gastronomiczny „Holiday” to idealne miejsce na szkolenie, konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Położony na terenie Wigierskiego Parku Narodowego jest również znakomitym miejscem do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku oraz imprez integracyjnych.
Pokoje:
Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 – osobowe oraz apartamenty. Część pokoi posiada dostęp do internetu.
Do dyspozycji Gości:
W hotelu znajdują się 3 sale:
- konferencyjno-balowa – na 300 osób
- kominkowa – na 60 osób
- bankietowa na 12 osób.
Zachęcamy do korzystania z: sauny, tarasu, altanki, placu zabaw dla dzieci.
Do dyspozycji naszych Gości jest także 9-osobowy samochód.
Wyżywienie
W trakcie wypoczynku, jak również podczas przerw szkoleniowych, będziecie mogli Państwo skorzystać z szerokiego serwisu gastronomicznego.
Klimatyzowana restauracja pomieści do 64 osób.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.