Hotel SPA Jelenia Struga 4* Kowary

Pobyty w hotelu Jelenia Struga w Kowarach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Centrum Wypoczynku i Urody "Jelenia Struga" w KOWARACH, położone w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Hotel Jelenia Struga oferuje salę bankietową oraz nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną przystosowaną do organizowania różnego typu spotkań, szkoleń czy konferencji. Hotel dysponuje Centrum Odnowy Biologicznej, gdzie oferowane są: zabiegi hydroterapii Colon, krioterapię w jednoosobowej komorze KRIO, Body-Detox, masaże (klasyczne, Mau Ri, limfatyczne, misami tybetańskimi), komputerową diagnozę stanu organizmu za pomocą urządzenia ICEBERG, sauny (trzy rodzaje fińską, parową z aromaterapią i infrared), hydroterapię, magnetoterapię, laseroterapię, kosmetologie naturalną oraz sesje relaksacyjne z muzykoterapią w jedynym w Polsce i jednym z pięciu na świecie Podziemnym Inhalatorium Radonowym. Hotel dysponuje również monitorowanym parkingiem.

Jelenia Struga spa resort- to obiekt hotelowy z restauracją i odnową biologiczną gdzie przeżyją Państwo niezapomniane chwile, czyste powietrze i zdrowa woda łączą się tutaj z osiągnięciami najnowszej medycyny-najnowocześniejsza aparatura diagnostyczna i aparaty do odnowy biologicznej.Apartamenty o wyjątkowym klimacie, specjalnie dobrane wyposażenie, kolory i dodatki. Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju.

Hotel Jelenia Struga oferuje 44 miejsca noclegowe w 22 luksusowych apartamentach, wyposażonych w łazienkę, prysznic, telefon i telewizję satelitarną z kanałem CNN. Pensjonat posiada również pokoje dla niepalących, windy i dostęp do Internetu. Poza tym każdy apartament jest wyposażony w sejf z możliwością przechowania laptopa i doładowania jego baterii.

Restauracja w Hotelu Jelenia Struga serwuje wyśmienite i zdrowe staropolskie dania. Mogą Państwo również miło spędzić czas w drink barze, pubie czy sali kominkowej.

Proponujemy pobyty w spa osobom, które ze względu na aktywność zawodową chcą w ciągu dwóch dni zregenerować siły organizmu oraz zyskać energię, która wystarczy im na cały nadchodzący tydzień wytężonej pracy. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać hotel spa w górach, nad morzem, nad jeziorem lub w mieście. W każdym znajdziemy spokój i wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą, pomogą dobrać odpowiednie zabiegi.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.