Hotel SPA Kormoran Medical Wellness Rowy

Pobyty w hotelu Kormoran w Rowach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Wellness Medical Spa KORMORAN położony 300 m od morza, sąsiaduje bezpośrednio z rzeką Łupawą, jeziorem Gardno oraz Słowińskim Parkiem Narodowym, ustanowionym przez UNESCO Światowym rezerwatem Przyrody.

W obiekcie znajduje się zaplecze SPA & Wellness. Na terenie Hotelu Kormoran znajduje się dozorowany parking. Do dyspozycji Gości sala konferencyjna, sala bankietowa, plac zabaw, basen, kort tenisowy, tenis stołowy, bilard, wypożyczalnia rowerów, sauna, jacuzzi, pralka, żelazko, dostęp do internetu.

Zapraszamy na wczasy i wypoczynek, pobyty weekendowe, szkolenia i spotkania integracyjne. W naszej sali bankietowej organizujemy rożne bale np. Sylwestra.

Hotel posiada 200 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor, telefon, barek, sprzęt plażowy, lodówkę, część pokoi posiada balkony.

W Hotelu Kormoran znajduje się restauracja, stołówka, kawiarnia, bar.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.