Hotel SPA Kozi Gród Pomiewo

Pobyty w hotelu Kozi Gród w Pomiewie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel położony na malowniczych Kaszubach obiekt (25 km od Gdańska) został otwarty w 2004 r. i szybko zdobył uznanie nie tylko wśród Gości, ale też osobistości branży hotelarskiej.

Jest to hotel kameralny (26 pokoi), co w połączeniu z krajobrazem wzgórz morenowych, lasów i jezior daje niepowtarzalny charakter oazy ciszy i spokoju. Oferta sportowa i rekreacyjna Koziego Grodu jest naprawdę bogata. Do dyspozycji Gości pozostaje Centrum Rekreacji (basen, jacuzzi, fitness, solarium, sauna) z widokiem na park – jasne i przeszklone wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat bliskości z naturą. Spragnionym ruchu na świeżym powietrzu hotel oferuje grę w tenisa, siatkówkę i koszykówkę. Dostępne są także rowery, kijki do nordic walkingu, rower wodny, mini ZOO i trampolina. Własny park ekstremalnej rozrywki (hydrozorbing, quady, paintball, strzelnica, walki sumo) gwarantuje z kolei, że pobyt będzie pełen ekscytujących i niezapomnianych wrażeń.

Rozrywki Parku Ekstremalnego stanowią świetne narzędzie do imprez integracyjnych dla pracowników. Integrację w Kozim Grodzie można także doskonale połączyć ze szkoleniem. Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi (z możliwością połączenia) oraz kominkową salą spotkań VIP, bogato wyposażonymi w sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Kuchnia w restauracji Koziego Grodu oferuje znakomite dania regionalne, polskie i światowe, a jej specjalnością jest dziczyzna. Szef kuchni, Przemysław Formela, zdobywca wielu prestiżowych nagród, dołoży wszelkich starań, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia. Goście mogą także złowić rybę w prywatnym stawie i zlecić jej przyrządzenie.

Kozi Gród ze swą bogatą ofertą to idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących weekendowej ucieczki, jak i firm, które chcą zapewnić pracownikom odpowiednie warunki do szkolenia, a także odpoczynek i niezapomniane chwile.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.