Hotel SPA Krynica 4* Krynica-Zdrój

Pobyty w hotelu Krynica w Krynicy-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

W znanej i uznanej ze względu na walory klimatyczne i uzdrowiskowe Krynicy-Zdroju jest miejsce, gdzie w komfortowych warunkach można zarówno spędzić wolny czas, jak i efektywnie popracować, korzystając z zalet miejsca i zaplecza konferencyjnego oraz sportowego. To Hotel Krynica, który sytuując się w centrum miasta, jako jedyny pozwala jednocześnie na kontemplację widoków na Górę Parkową czy Krzyżową

Ten obiekt jest najlepszym miejscem na konferencje i spotkania biznesowe.Największe w regionie, doskonale przygotowane i funkcjonalne zaplecze konferencyjne może jednocześnie gościć 420 osób. Dysponując wieloma otwartymi przestrzeniami oraz kameralnymi, komfortowymi salami, hotel zapewnia udane realizacje zarówno dużych konferencji, jak i niewielkich spotkań biznesowych, w których liczy się spokój i cisza.

Goście Hotelu Krynica powinni nastawić się na różnorodność atrakcji: centrum SPA oferuje bogatą paletę zabiegów na twarz i ciało oraz różnorodne masaże. Po konferencyjnym dniu można zrelaksować się, grając w tenisa, jeżdżąc z przewodnikiem na rowerach, a zimą na nartach lub snowboardzie. Przez cały rok niesłabnącą popularnością cieszy się znajdujące się tuż przy hotelu całoroczne lodowisko. Dostępne są także inne formy aktywnego spędzania czasu, np. wspinaczka na linach, curling, paintball.

Hotel Krynica nie zapomina również o wyśmienitej kuchni i rozrywce, oddając do dyspozycji Gości znakomitą Restaurację „Różana” oraz Klub „U Stonsów” i biesiadną „Elbestówkę”, a także organizując koncerty i występy grup muzycznych i kabaretowych, zawody, konkursy i wydarzenia integracyjne.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.