Hotel SPA Łeba 3* Łeba

Pobyty w hotelu Łeba w Łebie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Łeba położony jest w urokliwym kurorcie Łeba, pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Sarbsko, niespełna 200 metrów od piaszczystej plaży.Nasze atuty to zapewniające pełną odnowę biologiczną Instytut SPA, profesjonalne centrum konferencyjne oraz komfortowe apartamenty i przestronne pokoje.

Hotel Łeba to idealne miejsce dla organizacji konferencji i szkoleń. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego systemu ruchomych ścian istnieje możliwość ich łączenia dostosowując przestrzeń do potrzeb i wielkości grup. Scalając wszystkie sale otrzymujemy Salę Admiralską wykorzystywaną również jako salę bankietową - idealne rozwiązanie dla przygotowania wieczorów recytatorskich, seansów kabaretowych, pokazów mody, galerii, wystaw, balów oraz mini kina.

Centrum SPA to wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku, zadbania o kondycję fizyczną i zdrowie. Jest to również miejsce, w którym możemy zatroszczyć się o dobre samopoczucie i młodzieńczy wygląd. Do Państwa dyspozycji oddajemy usługi Instytutu Health & Beauty, oferującego szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało renomowanych firm kosmetycznych Pevonia Botanica i Thalgo, masaże, kąpiele, usługi salonu fryzjerskiego oraz pielęgnację dłoni i stóp. Część rekreacyjna oferuje korzystanie z basenu, trzech rodzajów sauny, sali fitness, sali z urządzeniami Cardio oraz z zajęć Nordic Walking.

Hotel Łeba posiada 73 przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, w których jednocześnie może gościć 186 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy 46 pokoi dwuosobowych (również do jednoosobowego wykorzystania), 17 pokoi typu LUX, 9 apartamentów oraz perłę hotelu Apartament Kapitański.Nasze pokoje, stylem nawiązujące do tradycji marynistycznej, wyposażone są w: telewizję kablową oraz satelitarną, telefon, stałe łącze internetowe, minibar i sejf. Większość pokoi posiada balkon lub dostęp do przestronnych tarasów.

Serwowane w hotelowej restauracji specjały Szefa Kuchni, unikalny wystrój wnętrz oraz tarasy stworzone z myślą o bankietach, stanowią dopełnienie oferty hotelu wypoczynkowego i konferencyjnego jakim jest Hotel Łeba.Sala Restauracyjna jest w stanie podjąć 82 gości oferując wszystkim dyskrecję i prywatność w trakcie delektowania się specjałami naszej kuchni.Restauracja zgodnie z ideą hotelu podejmuje zarówno Gości hotelowych, ale także wszystkich tych Państwa, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu spożyć wykwintne potrawy popijając wyselekcjonowane trunki.Charakter hotelowej restauracji jest kontynuacją przyjętych wcześniej założeń dekoratorskich. Ciekawym pomysłem są oryginalnie upięte tkaniny sufitu restauracji i zadaszeń tarasów wymownie nawiązujące do żagli. Również sam układ stołów nawiązuje stylistycznie do kantyn oficerskich pasażerskich liniowców.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.