Hotel SPA Litwor 5* Zakopane

Pobyty w hotelu Litwor w Zakopanem

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Luksusowy, butikowy 5-gwiazdkowy hotel położony w samym centrum Zakopanego, przy słynnym deptaku Krupówki. Lokalizacja hotelu i jego otoczenie zapewniają komfortowy wypoczynek

Hotel Litwor to idealne miejsce na dłuższy wypoczynek, weekendowe pobyty, a także spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne. Obiekt jest profesjonalnie przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń i narad.

Dumą Hotelu Litwor jest restauracja „Koneser”, której przyświeca hasło „Kuch­nia malowana smakiem”. Odwołanie artystyczne jest w jej przypadku na miejscu, bowiem potrawy, które wychodzą spod ręki szefa kuchni, Dariusza Siciarza, to dzieła sztuki kulinarnej. Całości dopełnia wyselekcjonowany dobór win z całego świata.

Doskonałą formą relaksu jest wizyta w hotelowym centrum fitness. O swą kondycję Goście dbają w siłowni i na basenie, a zmęczeni wysiłkiem fizycznym korzystają z ożywczego działania sauny fińskiej i tureckiej lub masażu w jacuzzi. Przy hotelu funkcjonuje Instytut Kosmetyczny „La Belle”, którego bogata oferta skierowana jest dla osób prag­nących zatroszczyć się o urodę podczas pobytu w hotelu.

Hotel Litwor jest przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, narad, a także innych spotkań biznesowych. Hotel dysponuje klimatyzowanymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi.

W ramach wyjątkowej oferty programu Litwor exclusive use każdy może poczuć się w hotelu jak u siebie. Pokoje oraz atrakcje hotelu na wyłączność to tylko zapowiedź tego, co kryje się w tej ekskluzywnej propozycji. Po raz pierwszy w Zakopanem dostępna jest oferta, która zapewnia dyskretny urok pewności, że nic nie zakłóci pobytu w hotelu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.