Hotel SPA Millenium 3* Bochnia

Pobyty w hotelu Millenium w Bochni

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Bochnia jest położona przy popularnej "czwórce" - trasie Wrocław-Katowice-Kraków-Rzeszów, u stóp Beskidów. Czas przejazdu z Bochni do Krakowa to zaledwie 25 minut. Miasto Bochnia posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą i innymi największymi miastami Polski. Odległość do portu lotniczego w Balicach wynosi 48 km. Hotel Millenium posiada duży parking mogący pomieścić do 100 samochodów.

Centrum Wellness&SPA: centrum obejmuje
- SPA Sport z 25-m basenem, gabinetami odnowy, siłownią, salą aerobik oraz
- SPA Relaks z łaźnią turecką, komorą solną, masażami, saunami, kąpielami, pokojem wypoczynkowym z fotelami masującymi, gabinetami zabiegowo-kosmetycznymi z kąpielami i masażem.
Łączna powierzchnia Centrum Wellness&SPA Hotelu Millenium przekracza 3000 m2.Kurna chata: regionalna drewniana chata z paleniskiem do grilla i rożnem znajdująca się w hotelowym ogrodzie.Atrakcje dla team-buildingu: teren zielony do jazdy off road lub zajęć team-buildingowych, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, bilard, sala ping-ponga.

Hotel Millenium Wellness&SPA to nowoczesne i profesjonalne miejsce konferencyjne, doskonałe do organizacji wszelkiego typu wydarzeń: konferencji, szkoleń, sympozjów, narad, zjazdów, wystaw, pokazów, czy bankietów. Do dyspozycji Klientów 10 sal o powierzchni od 54 do 174 m2 na jednym poziomie, który można wyodrębnić oraz dodatkowo na parterze. Łącznie sale konferencyjne mogą pomieści 910 osób.

Hotel Millenium został wybudowany w 2001 roku, trzypiętrowy hotel dysponuje 86 pokojami.

Hotel Millenium oferuje 200 miejsc noclegowych w komfortowych, eleganckich pokojach i ekskluzywnych apartamentach. Przestronne, funkcjonalne pokoje wyposażone są w to wszystko, co czyni pobyt w hotelu wygodnym i komfortowym. Wielkość pokoi gwarantuje znakomite warunki do pracy lub wypoczynku. Poza pokojami jedno i dwuosobowymi Hotel oferuje także pokoje trzy i czteroosobowe oraz pokoje typu studio.

Restauracja "Antyczna": unikalny klimat antyku, niepowtarzalne, luksusowe wnętrze, pełne pięknych przedmiotów o długiej historii - oto styl jaki nadaliśmy naszej restauracji.Pub "Magiczne Oko: naszą specjalnością jest dobra muzyka i duży wybór alkoholi a nastrojowe wnętrza pubu gwarantują niezapomnianą atmosferę.Cukiernia: cukiernia posiada kawiarnię, poleca wspaniałe wypieki i ciastka oraz torty z logo Firmy lub torty okolicznościowe.Bar SPA: w SPA serwujemy wina z upraw ekologicznych, bar SPA proponuje kawę i herbatę najlepszych gatunków oraz soki owocowe.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.