Hotel SPA Ossa 4* Rawa Mazowiecka

Pobyty w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Ossa oddalony jest o 60 km od Warszawy i Łodzi. Leży w otulinie Puszczy Pilickiej, z dala od zgiełku miasta. Bujna przyroda, piękne krajobrazy i krystalicznie czyste powietrze sprawiają, że panuje tu cudowny klimat – w takich warunkach każdy czuje się wyjątkowo

Na Gości czeka ponad pięćset klimatyzowanych pokoi i apartamentów z malowniczymi widokami na okoliczne lasy. Rozmach, z jakim wzniesiono hotel, robi wrażenie, przy czym zarówno w samym hotelu, jak i w bezpośredniej jego okolicy panuje spokój i przyjazna, sielska atmosfera mazowieckiej wsi.

Rekreacja i uroda

Hotel Ossa zdumiewa bogactwem oferty rekreacyjnej. Dla potrzeb Gości powstały tu: staw z piaszczystą plażą, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Również wew­nątrz hotelu nie sposób się nudzić, do czynnego wypoczynku zachęcają m.in.: basen i zjeżdżalnia wodna, jacuzzi, sauny, to­ry do kręgli, a także miejs­ca do gry w snookera, bilard i squasha.

Z uwagi na unikalne położenie Hotel Ossa jest wyśmienitą bazą dla wycieczek pieszych i rowerowych (wypożyczalnia rowerów na miejscu). Spacerowiczów goszczą okoliczne lasy i pola.

Ossa to także centrum SPA. Wszystkie spośród 16 kompletnie wyposażonych gabinetów oferują pełen zakres usług opartych na najlepszych kosmetykach.
Najsympatyczniejszą propozycją, bo związaną z dziećmi, jest oferta Klubu All Inclusive dla dzieci w Hotelu Ossa. Specjalnie dla tych wszystkich, którzy chcieliby spędzić urlop ze swymi pociechami blisko domu, w naszym hotelu w wakacje, w wybrane długie weekendy i święta działa Rodzinny Klub dla dzieci.

Kuchnia

Hotel wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodną ofertą gastronomiczną. Godne uwagi są eleganckie i wykwintne restauracje hotelowe oraz staropolska kuchnia w Karczmie Ułańskiej, której menu oparte jest na ekologicznych produktach z okolicznych gospodarstw, stawów i sadów.

Biznes

Firmom Hotel Ossa udostępnia przestronne i funkcjonalne sale na konferencje, kongresy, szkolenia, sympozja i wystawy. Powierzchnia konferencyjna zajmuje łącznie aż 3500 mkw.

Do dyspozycji Gości biznesowych pozostają: sala Auditorium Maximum dla 1600 osób, Sala Amfiteatralna dla 600 osób oraz Sala Kongresowa mieszcząca 700 osób. Oprócz tego oferujemy 18 wielofunkcyjnych sal mieszczących od 10 do 180 osób. Istotnym punktem oferty konferencyjnej jest także możliwość skorzystania z foyer Sali Kongresowej o powierzchni wystawienniczej przekraczającej 2000 mkw.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.