Hotel SPA Piramida 5* Tychy

Pobyty w hotelu Piramida w Tychach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Piramida znajduje się w pobliżu puszczy pszczyńskiej oraz Jeziora Paprocańskiego, Które tworzą wspaniały mikroklimat nasycony zapachem paproci i starodrzewia.

Hotel Piramida oferuje Państwu jedno z dziesięciu najlepszych w Polsce centrów urody, a w nim pełną gamę zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich oraz studio solarium. Hotel Piramida zaprasza na turnusy regeneracyjno-energetyzujące, które dostarczą Państwu energii życia, regenerują organizm, wzmocnią siły witalne i układ odpornościowy, a także zredukują nadwagę, wymodelują sylwetkę oraz upiększą ciało i twarz. Hotel oferuje również centrum szkoleniowo-konferencyjne, Wygodne przestrzenie miejsce do pracy, z klimatyzacją i najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym z dostępem do Internetu. Hotel oddaje do dyspozycji Gości dwie sale łączone na 150 miejsc oraz dwiema małymi salami narad. W Hotelu Piramida znajdziemy Komnaty energetyczne: Piramidion – oszklony szczyt piramidy, miejsce o wyjątkowej energii i sile jej oddziaływania oraz podziemie Ozyrysa – niezwykła komnata energetyczna, w której bije serce czakramu

Piramida ma kształt i proporcje egipskiej piramidy Cheopsa w Gizie. Dobroczynne działanie Piramidy Ceglińskiego wzmocnione jest energią czakramu, na którym jest posadowiona.

Hotel Piramida oferuje 63 pokoje dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań. Wszystkie są jedno- lub dwuosobowe z klimatyzacją, minibarem, minisejfem i dostępem do internetu.

Hotel zaprasza Państwa do restauracji Kleopatra, której imię zostało przyjęte jako symbol dobrego smaku
i wszelakiej obfitości. Serwowane są tu dania kuchni polskiej i międzynarodowej wyśmienite desery,
wina oraz rozmaite alkohole.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.