Hotel SPA Platinum 4* Ostróda

Pobyty w hotelu Platinum w Ostródzie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** to nowoczesny obiekt z klimatyzacją, balkonami, nieodpłatnym dostępem do internetu, LCD TV, minibarami i sejfami. Hotelowa restauracja „Pod Żurawiami” mieści ok. 150 osób. Wieczory można spędzać w sąsiadującym z restauracją kameralnym barze. Hotel jest połączony podziemnym przejściem z Aquaparkiem.

W centrum zabaw i opieki dla dzieci znajduje się pokój gier, pokój zabaw kreatywnych oraz strefa swobodnej rozrywki. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają osoby z odpowiednim przygotowaniem.

Dzięki bogatemu zapleczu konferencyjnemu (3 kompleksowo wyposażone sale) w Hotelu Platinum istnieją idealne warunki do organizacji spotkań, szkoleń, konferencji i wykładów. W hotelu działa prowadzona przez naszego szefa kuchni „Szkoła Gotowania”. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.