Hotel SPA Prezydent 4* Krynica-Zdrój

Pobyty w hotelu Prezydent w Krynicy-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel PREZYDENT**** Medical SPA & Wellness to bez wątpienia najlepszy, owiany legendą luksusu hotel w Krynicy-Zdroju, idealne miejsce dla pobytów rodzinnych, leczniczo-rehabilitacyjnych, spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 60 przestronnych, klimatyzowanych pokoi i 6 apartamentów. Każdy z pokoi wyposażono w stylowe meble, sejf, minibar, telewizję satelitarną, telefon i szybkie bezprzewodowe łącze internetowe.

Od początku funkcjonowania hotelu jego gastronomia cieszy się zasłużoną sławą. Goście powracają tu zauroczeni niezapomnianym smakiem potraw kuchni europejskiej oraz win z najlepszych winnic Starego i Nowego Świata.

Ambasada Zdrowia i Urody SPA Hotelu PREZYDENT oferuje w 16 gabinetach szeroką gamę zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA. Do dyspozycji Gości są trzy rodzaje saun i basen z jacuzzi.

Klub Muzyczny „JACK'S PLACE CLUB” z muzyką na żywo i cyklicznie organizowanymi koncertami określany jest przez bywalców „Krynickim Centrum Rozrywki”.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.