Hotel SPA Rezydent 5* Sopot

Pobyty w hotelu Rezydent w Sopocie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Rezydent Sopot to pięknie zaprojektowany, pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w centrum Sopotu, w odległości 700 m od molo.

W Hotelu Rezydent w Sopocie znajduje się 110 m2 Sala Konferencyjna, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W komfortowych warunkach może ona pomieścić ponad 85 osób w ustawieniu teatralnym (z możliwością podziału sali na dwie niezależne części). Kameralne spotkania biznesowe proponujemy odbywać w specjalnym Pokoju Konferencyjnym.

Luksusowy Salon Odnowy Biologicznej to miejsce relaksu i ukojenia. Goście mogą korzystać z sauny suchej, solarium, jacuzzi, studio manicure, jak również z aromaterapii, szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych oraz doskonałych masaży, na życzenie Klienta również we własnym pokoju. Goście Hotelu Rezydent w Sopocie mogą skorzystać z wielu atrakcji. Oferujemy min: wyprawy na jachtach pełnomorskich lub luksusowych łodziach motorowych, połów dorszy na Bałtyku, wodne szaleństwa w Aquaparku, romantyczne przejażdżki konne po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, usługi Sopockiego Klubu Tenisowego; korty wewnętrzne (w hali) i zewnętrzne, Windsurfing, również z możliwością kursów weekendowych i lekcji indywidualnych, golf, zwiedzanie atrakcji i zabytków Trójmiasta, loty balonem.

Niebanalna architektura budynku przykuwa uwagę dopracowaniem szczegółów, a starannie zaprojektowana secesyjna fasada sprawia, że nietrudno o wrażenie, jakby "Rezydent" stał w tym miejscu od zawsze. Doskonałe wkomponowanie Hotelu Rezydent w tradycyjną zabudowę Sopotu potwierdza przyznana przez Urząd Miejski nagroda za najlepszą inwestycję 2001 roku. Dzisiaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji. Hotel Rezydent w Sopocie należy do sieci Polish Prestige Hotels - grupy szczególnie atrakcyjnych, polskich obiektów, wyróżniających się usytuowaniem, ciekawą aranżacją wnętrz, panującą w nich atmosferą oraz zapewniających komfort i zindywidualizowaną obsługę Klientów.

Hotel Rezydent posiada 23 pokoje jednoosobowe, 31 pokoi dwuosobowych, 6 pokoi klasy superior, 3 apartamenty, 2 pokoje typu superior plus, 1 Apartament Sopocki. Ten klasyczny hotel oferuje eleganckie pokoje, które wyposażone zostały w klimatyzację i telewizję satelitarną. Ich cena obejmuje jeden zabieg w spa, drugi kupon na napoje serwowane w hotelowym pubie i 10% zniżkę na dania z karty serwowane w restauracji Pasjami. Pokoje obejmują przestronne garderoby i luksusowe łazienki, a w ich cenę wliczono dostęp do Internetu.

W Hotelu Rezydent Sopot jest restauracja, która oferuje dania kuchni francuskiej, włoskiej, azjatyckiej i tajskiej z karty. Rano można zjeść w hotelu smaczne śniadanie, a w ciągu dnia zajrzeć do kawiarni i pubu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.