Hotel SPA Rigga 3* Władysławowo

Pobyty w hotelu Rigga w Władysławowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Położony zaledwie 350 metrów od pięknej, piaszczystej plaży, ten nowo otwarty hotel-spa Rigga znajduje się w uroczej miejscowości Władysławowo, w pobliżu centrum olimpijskiego w Cetniewie. Usytuowany w pobliżu wszystkiego, co ma do zaoferowania Władysławowo, hotel Rigga znajduje się w sąsiedztwie Cetniewa, w którym jest centrum olimpijskie. Morza Bałtyckie i piękne plaże znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Hotelowe spa oferuje szereg zabiegów odprężających i terapeutycznych oraz bogate zaplecze włącznie z sauną i jacuzzi.

Doskonałą lokalizacja i wspaniałe zaplecze rekreacyjne sprawiają, że nasz hotel jest doskonałym miejscem na relaksujące, w pełni zasłużone wakacje.

W hotelu Rigga jest 36 klimatyzowanych, komfortowych, wysokiej klasy pokoi.

Restauracja serwuje lokalne specjały i autentyczne dania tradycyjnej kuchni kaszubskiej. Posiłek mogą Państwo zjeść w restauracji lub w promieniach słońca na odkrytym tarasie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.