Hotel SPA Sandra Pogorzelica

Pobyty w hotelu Sandra w Pogorzelicy

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Kompleksu Wczasowo - Sanatoryjnego SANDRA położony jest w Pogorzelicy, - jednej z najpiękniejszych miejscowości ekologicznej gminy Rewal. Hotel Sandra to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych obiektów turystycznych w województwie Zachodniopomorskim.

Usługi SPA: zabieg czekoladowy, zabieg winogronowy, maska błotna. Sale konferencyjne i bankietowe, kompleks basenowy, baseny kryte, odkryte, termalne, dwie zjeżdżalnie 60 i 130 m. z efektami multimedialnymi, całoroczny wodny plac zabaw dla dzieci, odnowa biologiczna /tepidarium, sauny, łaźnie, grota solna, natryski doznań, korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej, dozorowany parking.

O każdej porze roku istnieją tu nieograniczone możliwości urozmaiconego wypoczynku, połączonego z zabiegami leczniczymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi. Dodatkowym walorem jest wspaniały mikroklimat przesycony zapachem sosnowego lasu, oraz bliskość morza z piękną, piaszczystą plażą.

„SANDRA SPA” to 2 obiekty dysponujące ogółem 435 pokojami jedno-, dwu-, trzyosobowymi, Studio (2+2), bungalowami, pawilonami letnimi oraz Apartamentami typu A i B. Pokoje wyposażone są w: TV, Telefon, Mini Bar (poza pawilonami). Apartamenty dodatkowo wyposażone są w klimatyzację.

Hotel dysponuje restauracją, kawiarnią, pubem z kręgielnią, pijalnią wód.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.