Hotel SPA Senator 4* Dźwirzyno

Pobyty w hotelu Senator w Dźwirzynie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Senator usytuowany jest zaledwie 50 m. od szerokiej, piaszczystej plaży, w lesie sosnowym, w miejscowości Dźwirzyno (10 km na zachód od Kołobrzegu).

Sercem hotelowego SPA jest Aqua Park, w skład którego wchodzi basen z częścią pływacką i rekreacyjną, Światem Sauny i wannami jacuzzi. Ponadto zapraszamy do Kriokomory, siłowni, sali fitness, solarium, oraz gabinetów kosmetycznych i fizjoterapeutycznych.
Wolny czas można spędzić nie tylko w SPA. Zachęcamy do odwiedzenia 6 torowej kręgielni, sali bilardowej, kina, dyskoteki oraz barów otwartych do późnych godzin nocnych.

Specjalizujemy się w organizacji pobytów biznesowych każdego rodzaju. Położenie, rozległe tereny oraz oferta rekreacyjna zapewniają idealne warunki do organizacji pobytów integracyjnych. Wyposażenie sal konferencyjnych, serwis gastronomiczny i powierzchnie wystawowe nadają się doskonale na wszelkiego typu konferencje i szkolenia. Zaciszne położenie, pełna dyskrecja i kameralne pomieszczenia sal Forum i Agora gwarantują udane spotkania kierownictwa, narady zarządów, prace nad strategią. Organizujemy również wszelkiego rodzaju bankiety, uroczystości, konferencje prasowe, i wszelkie inne wydarzenia, ważne dla naszych klientów. Każdy klient może liczyć na indywidualną obsługę, pomoc i doradztwo naszego specjalisty, który w każdym przypadku czuwa nad udanym przebiegiem imprezy.

Hotel Senator posiada 123 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, w czterech pawilonach mieszkalnych: w pawilonach Rubin i Jantar do dyspozycji gości są pokoje dwuosobowe, w tym pokoje łączone. W całym pawilonie Jantar obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W pawilonie Opal znajdują się pokoje typu Bussiness oraz apartamenty, zaś w pawilonie Szafir pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Wszystkie pawilony wyposażone są w windy. Każdy pokój wyposażony jest w telefon ISDN, minibar, telewizję z opcją PAY TV, łącze internetowe (w tym bezprzewodowe), szlafrok, łazienkę z kabiną prysznicową (lub wanną) i suszarką do włosów. Większość pokoi posiada balkon z leżakiem. Do dyspozycji gości są 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Restauracje Arena i Oranżeria oraz 3 bary i zadaszony ogród grillowy, który umożliwia organizację imprez plenerowych.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.