Hotel SPA Solar 4* Szczawnica

Pobyty w hotelu Solar w Szczawnicy

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Solar to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w samym sercu Szczawnicy - Zdroju, pośród zieleni parku uzdrowiskowego. Centrum miasta i wyciąg krzesełkowy na Palenicę znajdują się zaledwie 200 m od hotelu.

Solar posiada miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami. Milusińskim, korzystającym z wypoczynku z rodzicami, hotel oferuje kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw, a latem z placu zabaw. W hotelowej restauracji goście poznają smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Hotel Solar oferuje szeroką gamę usług pragnącym poprawić swój stan zdrowia, wygląd oraz samopoczucie. MEDICAL SPA zaparasza do gabinetu medycyny estetycznej i centrum rehabilitacji, które zapewniają całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii i medycyny estetycznej.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.