Hotel SPA Stary Dziwnów 3* Dziwnówek

Pobyty w hotelu Stary Dziwnów w Dziwnówku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel & Spa Stary Dziwnów znajduje się w województwie zachodniopomorskim, najbliższe miejscowości to Pobierowo i Międzyzdroje. Miasteczko Dziwnów jest urokliwą, spokojną miejscowością nad morzem.

Do dyspozycji naszych Gości: Strefa SPA (basen z przeciwprądem, dyszami do masazu i wodospadem, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha / sanarium, natryski doznań) oraz 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowych. Do dyspozycji Gości bawialnia dla dzieci i plac zabaw dla dzieci. Hotel Stary Dziwnów dysponuje multimedialną, klimatyzowaną salą dla 40 osób oraz multimedialną sala dla 15 osób. Do dyspozycji bezpłatny parking dla gości hotelowych.

Hotel oferuje 37 pokojów o wysokim standardzie wyposażenia oraz oryginalnej, starannej stylistyce wnętrz.
Proponuje pełną formułę Wellness & Spa. Zapewnia również szeroki serwis biznesowy.
Eleganckie pokoje z łazienką. Apartamenty z jedną i dwiema sypialniami. Pokój dla osoby niepełnosprawnej.
Hotel posiada wyłącznie pokoje dla niepalących.

Lobby Bar i kawiarnia czynne od 10.00 do 24.00. Restauracja serwuje śniadania w godzinach od 8.00 do 11.00. Obiadokolacje serwowane od 17.00 do 20.00.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.