Hotel SPA Stok 4* Wisła

Pobyty w hotelu Stok w Wiśle

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Stok 4* położony jest w Wiśle, w malowniczej dolinie Jawornika. Do dyspozycji Gości jest zaplecze spa i odnowy biologicznej, 2 wyciągi narciarskie oraz jasne pokoje z balkonem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Hotel oferuje Gościom możliwość nieodpłatnego korzystania z krytego basenu, wanny z hydromasażem i wielu saun. Goście mogą również odwiedzić eleganckie spa z 13 oddzielnymi pomieszczeniami, oferujące szereg zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała.

Kompleks odnowy biologicznej SPA Botanica to miejsce stworzone wyłącznie dla piękna, relaksu i przyjemności. Tutaj dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetyczek i terapeutów można odzyskać wewnętrzną równowagę i zyskać piękny wygląd. W ofercie posiadamy indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, kąpiele i zabiegi SPA, zabiegi aromaterapeutyczne oraz masaże pochodzące z różnych stron i kultur świata. Kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp i włosów dokonujemy w oparciu o preparaty światowych renomowanych firm kosmetycznych. Naszą specjalnością są programy relaksacyjne, oczyszczające i odmładzające dla najbardziej wymagających klientów oraz seanse terapeutyczne dla Gości aktywnie spędzających czas: narciarzy, turystów i ludzi biznesu. Na powierzchni 450 m kw., do dyspozycji naszych Gości oddajemy 13 gabinetów zabiegowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny oraz w profesjonalne urządzenia do hydroterapii, m.in.: kapsuły Dermalife Oceana i saunę parowo-błotną Massiv Klafs. Zapraszamy na wyprawę po zdrowie i urodę.

Do dyspozycji gości: 14 pokoi jednosobowych w tym 3 pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych,167 pokoi dwuosobowe, 18 pokoi studio, 2 apartamenty. W pokojach 2 osobowych istnieje możliwość dostawek.
Wszystkie pokoje w hotelu Stok są wyposażone w klasyczne meble i utrzymane w piaskowych odcieniach. W każdym z nich znajduje się minibar, sejf i część wypoczynkowa. Zapewniona jest również telewizja satelitarna.

Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w jednej z 3 hotelowych restauracji, które oferują dania kuchni polskiej, regionalnej oraz międzynarodowej. Na miejscu Goście również mogą korzystać ze sprzętu do grillowania.

Hotel Stok położony jest 3 km od centrum Wisły. Hotel dysponuje prywatnym parkingiem.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.