Hotel SPA Klinika Zdrowia i Urody Villa Park 4* Ciechocinek

Pobyty w hotelu Villa Park w Ciechocinku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Villa Park w Ciechocinku to czterogwiazdkowy hotel i jednocześnie Klinika Zdrowia i Urody. Do dyspozycji Gości oddajemy luksusowo wyposażone pokoje, elegancką restaurację Preludium i bar z kominkiem. Posiadamy też profesjonalnie wyposażo­ne sale konferencyjne

Oferta Kliniki Villa Park obejmuje unikatowe na skalę kraju produkty: Medical SPA Villa Park (całokształt leczniczo-holistycznego podejścia do pacjenta), kosmetykę estetyczną, Hair SPA i stomatologię estetyczną, obejmującą wykonywanie licówek Glime Smile, implantologię, okluzję, wybielanie zębów, leczenie dysfunkcji narządów żucia.

Oprócz szerokiej oferty bazy zabiegowej proponujemy Aqua Salt Park – basen solankowy z jacuzzi. Goście przyjeżdżają tu przez cały rok, a dzięki spokojnej atmosferze i fachowej opiece wyjeżdżają zdrowsi, wypoczęci i pełni energii. Można tu – jak głosi nasze motto – zatrzymać młodość, zregenerować organizm.

Do grupy hotelowej Villa Park należy też Głęboczek Vine Resort & SPA. W ekskluzywnym Hotelu Winnica**** znajdą Państwo wnętrza o najwyższym stan­dardzie, które stanowią me­tafizyczną symbiozę natury i architektury. Z kolei w trzech chatach Hotelu każda izba i pokój ma indywidualny wystrój.

Głęboczek to jedyny polski resort całkowicie poświęcony rozkoszom wina, w którym pielęgnacja zmysłów i ciała oparta jest na winoterapii (kąpiele winne, peelingi z pestek winogron, okłady z winogronowego miąż­szu). W Hotelu jest kilka stref zabiegowych i relaksacyjnych:
– Winnica SPA, czyli gabinety, w których wykorzystywane są kos­metyki na bazie pochodzących z winorośli składników biologicznie aktywnych;
– Łaźnie Brodnickie, inspirowane otaczającym Pojezierzem, w kompleksie wodnym naszego resortu;
– pierwsza w Polsce Alfa Sfera, z kołyską Alpha Lounger do zabiegów relaksacyjnych, wprowadzająca w stan głębokiego relaksu Alfa, który potęguje procesy kreatywności i twórczego myślenia.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.