Hotel Warszawa 3* Augustów

Pobyty w hotelu Warszawa w Augustowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel "Warszawa" w Augustowie jest malowniczo położony nad brzegiem jeziora Necko w otoczeniu sosnowego lasu w pobliżu międzynarodowej trasy Via Baltica.

Hotel dysponuje SPA, plażą z leżakami i przystanią jachtową, wypożyczalnią sprzętu motorowodnego - łodzie motorowe, skutery wodne, żaglówki, kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne, boiskiem do piłki siatkowej, wypożyczalnią rowerów, ogniskiem, grillem, tarasem widokowym z panoramą na jezioro Necko, billardem.

Hotel Warszawa dysponuje własna plażą, wypożyczalnią łodzi żaglowych, kajaków, rowerów wodnych i łodzi wiosłowych.

Hotel Warszawa oferuje 90 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów o łącznej ilości 187 miejsc noclegowych. Pokoje dwuosobowe i apartamenty mają widok na jezioro Necko. Wszystkie są wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką, telewizję satelitarną, telefon, radiomagnetofon, mini-bar i leżaki plażowe. Hotel przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

O podniebienie gości Hotelu Warszawa dba personel wyszkolony przez znanego mistrza kucharskiego Marcina Budynka. Nasi kucharze z przyjemnością przygotują wyborne potrawy według Państwa życzenia.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.