Hotel SPA Wierchomla 3* Piwniczna Zdrój

Pobyty w hotelu Wierchomla w Piwnicznej-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Wierchomla mieści się 140 km od Krakowa, w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, między Piwniczną-Zdrój a Krynicą.

Goście Hotelu Wierchomla mogą korzystać z basenu, jacuzzi, trzech rodzajów sauny, natrysku płaszczowego, otwartego solarium, siłowni, kawiarenki internetowej i parkingu.

Doskonała baza konferencyjna - trzy sale różnej wielkości, restauracja na 200 osób z bogatym menu, wiele możliwości dodatkowych atrakcji i możliwości spędzenia czasu.

Centrum SPA oferuje bardzo szeroki wybór masaży, zabiegów kosmetycznych i rewitalizujących, hydroterapię, zabiegi w kapsule kosmetycznej i wiele innych. Doskonałą harmonię ciała i umysłu pomaga osiągnąć doświadczona kadra fizjoterapeutów, masażystów i kosmetyczek. Hotel oferyje znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych i letnich.

Do dyspozycji Gości jest 100 wygodnych pokoi i apartamentów – komfortowo wyposażonych, z balkonami, telefonami, TV i internetem.

Tysina, hotelowa restauracja, nie bez powodu przyjęła nazwę od potoku, który przepływa tuż obok. Proponowane menu czerpie z możliwości, jakie daje wierchomlańska przyroda. Pstrągi, grzyby, oscypki, pyszne rydze, świeże zioła, krystaliczna woda - to tylko kanwa, na której nasi kucharze tworzą wyjątkowe smaki. Szkoda, że wina nie mogą pochodzić z Wierchomli, z pewnością też byłyby godne wymagającego podniebienia. No cóż, nie można mieć wszystkiego. Polecamy w zamian szeroki wybór win z całego świata. Lobby bar, projektując hotel chcieliśmy stworzyć miejsce gdzie każdy chętnie się zatrzyma. I znaleźliśmy je w centrum hotelowego życia, tuż przy recepcji, obok SPA i dyskoteki.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.