Hotel SPA Wodnik 3* Bełchatów

Pobyty w hotelu SPA Wodnik w Bełchatowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel WODNIK*** powstał w 1993 roku, posiada 350 miejsc noclegowych w 195 pokojach i apartamentach wraz z bogatą bazą: gastronomiczną, konferencyjną i rekreacyjną.

Hotel Wodnik otoczony jest lasem o powierzchni 40 hektarów i znajduje się nad rzeką Widawką. Hotel Wodnik jest jednym z największych i najpopularniejszych obiektów szkoleniowo-konferencyjnych w centralnej Polsce.
Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z telewizją satelitarną i bezpłatnym dostępem do Internetu. Na miejscu do dyspozycji Gości jest centrum rekreacyjne.

Zaplecze rekreacyjne hotelu obejmuje 25-metrowy basen ze zjeżdżalnią i saunami. Do dyspozycji Gości jest również boisko do siatkówki plażowej, boisko piłkarskie, 2 korty tenisowe i siłownia.

Pokoje w hotelu Wodnik mieszczą łazienkę z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów. W pokojach znajduje się także biurko.

Hotel Wodnik zaprasza Gości do restauracji, która serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Warto również wybrać się do hotelowej kawiarni oraz klubu nocnego.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.