Hotel Szrenicowy Dwór Szklarska Poręba

Pobyty w hotelu Szrenicowy Dwór w Szklarskiej Porębie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotelu Szrenicowy Dwór położony jest na Wzgórzu Paderewskiego, w samym sercu Szklarskiej Poręby. Zielone otoczenie ze starym drzewostanem i panoramą gór tworzy atmosferę spokoju i relaksu na łonie natury. Dogodna lokalizacja w pobliżu stoków narciarskich i pięknych tras rowerowych gwarantuje przyjemny pobyt o każdej porze roku. Bliskość stacji wyciągowych na Szrenicę i kompleksu Ski Arena, dostęp do lokalnych punktów handlowych, usługowych, wypożyczalni sprzętu turystycznego i spoptowego czyni obiekt bardziej atrakcyjnym.

Szrenicowy Dwór do dyspozycji gości oddaje 29 stylowo wyposażonych pokoi. Wyposażenie każdego z nich obejmuje telewizor LCD, radio, telefon, bezprzewodowy internet i lodówkę. Hotel posiada również pokoje dla gości niepełnosprawnych. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw. Wszystkim gościom hotelu zapewniono bezpłatny i dozorowany parking.

W hotelowej restauracji można rozkoszować się specjałami kuchni polskiej. Starannie zaprojektowane wnętrze w połączeniu z wykwintnym menu sprawia, że każdy smakosz znajdzie tu coś szczególnego dla siebie. Amatorów niepowtarzalnych drinków zapraszamy do stylowego klubu, który jest idealnym miejscem na spotkania w gronie przyjaciół.

Szrenicowy Dwór w Szklarskiej Porębie zaprasza do organizacji konferencji na najwyższym poziomie. Sala Konferencyjna wyposażona jest w rzutnik, ekran, flipchart i nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnikom konferencji hotel zapewnia nocleg, bufet śniadaniowy, przerwę kawową i lunch z napojem bezalkoholowym. Istnieje także możliwość organizacji imprez integracyjnych, team buildingu oraz pikników firmowych z grillem.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.