Hotel Verde Montana 4* Kudowa Zdrój

Pobyty w hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Verde Montana w Kudowie Zdroju położony u podnóża Gór Stołowych, to największy i najnowocześniejszy hotel w Kotlinie Kłodzkiej. To wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz gości biznesowych. Hotel zaprasza do Parku Wodnego Zielona wySPA, gdzie do użytku oddano basen sportowy z podwodnymi hydromasażami, basen z gejzerami wodnymi, brodzik dla dzieci, jacuzzi, zjeżdżalnię o długości 40m i sauny.
W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się bogata sieć tras powiązanych z systemem europejskich ścieżek rowerowych Eurovelo.

Verde Montana zapewnia 400 miejsc noclegowych w 141 dużych, jasnych pokojach z indywidualnie zaprojektowanymi meblami, telefonem, dostępem do Internetu oraz eleganckimi łazienkami. Hotel zaprasza do 118 pokoi dwuosobowych (możliwość dostawienia dodatkowego łóżka), 3 apartamentów de lux, 2 apartamentów, pokojów rodzinnych i pokojów o obniżonym standardzie.

Z myślą o grupach biznesowych hotel przygotował nowoczesne, profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne
składające się z 6 klimatyzowanych sal, z których największa zdoła pomieścić 400 osób.

Instytut Wellness & SPA oferuje gościom najnowocześniejszy sprzęt a także dostęp do Centrum Medycznego, które umożliwia diagnostykę koordynacji we wszystkich płaszczyznach ruchu, fitness, basen, jacuzzi, sauny suchą i parową, laconium oraz gabinety do masażu i pielęgnacji ciała. Aquaaerobik, masaże, pielęgnacja ciała oraz inne zabiegi kosmetyczne sprawiają, że pobyt w hotelu i aktywny wypoczynek można połączyć z odnową biologiczną.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.