Hotel Wilga 3* Ustroń

Pobyty w hotelu Wilga w Ustroniu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Uzdrowiskowy Wilga położony jest w Ustroniu, w centralnej części dzielnicy Zawodzie. Panujący tu specyficzny mikroklimat, wyjątkowe walory przyrodnicze, gęsta sieć szlaków turystycznych, tras rowerowych i narciarskich stwarzają idealne warunki do wypoczynku i rekreacji.

Wilga to doskonałe miejsce na pobyt indywidualny lub grupowy. Dla gości przygotowano 158 miejsc noclegowych w 64 starannie zaaranżowanych i komfortowo urządzonych pokojach z dostępem do bezprzewodowego internetu. Część pokoi dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości pozostają również: przestronne lobby hotelowe z barem, restauracja, Karczma Zapiecek o charakterze regionalnym wraz, biblioteka ze stanowiskiem komputerowym i TV LCD/DVD, bilard oraz miejsce zabaw dla dzieci, parking strzeżony i garaże. Korzystanie z siłowni i sauny jest bezpłatne.

Hotel zaprasza do gabinetu kosmetycznego i strefy relaksu - Fizjosfery, gdzie można poddać się różnego rodzaju masażom, aromaterapii, ziołowym kąpielom i zabiegom pielęgnacyjnym na ciało.

Restauracja Hotelu Wilga serwuje dania kuchni europejskiej i tradycyjne potrawy kuchni domowej. Na życzenie gości posiłki przygotowywane są indywidualnie.