Hotel Windsor Jachranka

Pobyty w hotelu Windsor w Jachrance

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Windsor Palace położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Jachranka, zaledwie 35 km od centrum Warszawy. Obiekt otoczony jest pięknym parkiem i lasem.

Hotel udostępnia 178 przestronnych pokoi odznaczających się stylowym wystrojem. Każdy z nich dysponuje telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz łazienką z suszarką do włosów. Na terenie całego hotelu goście mogą bezpłatnie korzystać z internetu. Recepcja hotelowa umożliwia wypożyczenie zestawu do prasowania. Windsor Palace dysponuje również pokojami przystosowanymi do potrzeb gości niepełnosprawnych.

Amatorzy aktywnego wypoczynku i rekreacji mogą poćwiczyć w centrum fitness, zrelaksować się w saunach oraz poddać rozmaitym zabiegom i masażom w hotelowym Spa. Dodatkowe atrakcje czekają na gości w dyskotece i na kręgielni.

Windsor Palace Hotel to także centrum konferencyjne. Pałacowa architektura i otoczenie pięknego parku i lasu tworzą wyjątkową aurę i powodują, że kongresy, szkolenia i imprezy firmowe pozostawiają wyjątkowe wspomnienia.

Obiekt oferuje 37 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych i bankietowych. Największa sala przystosowana jest do organizacji konferencji dla 700 osób. Każda sala dysponuje bezpłatnym łączem internetowym, profesjonalnym nagłośnieniem i zaciemnieniem. W ramach odpoczynku po spotkaniu biznesowym hotel zaprasza na zajęcia organizowane w plenerze, grilla lub ognisko, a także zabawy w dyskotece i na kręgielni.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.