Hotel Żubrówka 4* Białowieża

Pobyty w hotelu Żubrówka w Białowieży

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Czterogwiazdkowy Hotel Żubrówka w Białowieży został wykonany z tradycyjnych i ekologicznych materiałów, jak kamień, cegła i drewno. Dużą ilość niepowtarzalnych detali architektonicznych z naturalnych materiałów harmonijnie połączono z najnowszymi technologiami. Do wykończenia wnętrza hotelu zastosowano wiele elementów drewnianych, kamiennych i kutych.

Obecnie hotel oferuje Gościom łącznie 112 pokoi (3 pokoje jednoosobowe, 103 - dwuosobowe oraz 6 apartamentów). Baza noclegowa pozwala zapewnić zakwaterowanie nawet 250 osobom w jednym czasie.

Na terenie hotelu znajduje się Restaurację Żubrówka składającą się z trzech sal: Sali Głównej, Sali Myśliwskiej, Sali Bankietowej, Kawiarnia oraz Night Club "carski Buduar".

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.