Hotel Aquarius SPA 4* Kołobrzeg

Pobyty w hotelu Aquarius w Kołobrzegu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

AQUARIUS SPA**** to komfortowy hotel, położony 280 metrów od morza, w otoczeniu rozległego nadmorskiego parku, który sprawi, że Twoje wakacje będą udane. Dzięki lokalizacji hotelu blisko plaży, nawet bez wychodzenia z pokoju poczujesz powiew nadmorskiej bryzy, usłyszysz szum fal i odgłosy mew.

Hotel AQUARIUS SPA**** łączy piękno architektury, wysmakowany design oraz szlachetne wykończenia wnętrz. Damy Ci więcej niż inne hotele nad morzem, zaproponujemy więcej niż inne hotele Kołobrzegu. Nasz hotel zapewni ci wypoczynek i relaks w luksusowych warunkach, w pokojach i apartamentach dostosowanych do potrzeb gości indywidualnych i biznesowych.
Nasz Hotel dysponuje 202 komfortowymi pokojami dwuosobowymi (powierzchnia pokoju ok. 28 m2, łazienka z kabiną prysznicową ok. 5 m2), w tym: pokojami typu studio, które dzięki wewnętrznym drzwiom można dowolnie łączyć. Ponadto nasz hotel posiada luksusowe apartamenty (pow. ok. 52 m2 z salonem i sypialnią oraz łazienką o pow. ok. 9 m2, kabiną prysznicową i wanną). Wszystkie pokoje urządzone są w jednolitej, nowoczesnej stylistyce, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia naszym gościom. Design oraz wyposażenie pokoi z pewnością sprosta najbardziej wymagających gustom.

Konferencje nad morzem przyciągają uczestników i nobilitują organizatorów. Organizacja konferencji, a szczególnie szkolenia biznesowe w miejscu tak wyjątkowym jak Hotel AQUARIUS SPA**** w Kołobrzegu, zapewni najwyższy standard i poczucie luksusu. Z myślą o organizacji konferencji w naszym hotelu powstały nowoczesne sale konferencyjne oraz kompleksowa oferta spa nad morzem: baseny, atrakcje wodne, kąpielowe, zabiegi kosmetyczne i relaksujące masaże.
W hotelu AQUARIUS SPA**** wybraliśmy to, co najlepsze w naturze i nowoczesnej kosmetyce. Zastosowaliśmy najnowocześniejsze technologie i sięgnęliśmy do najlepszych tradycji, by stworzyć dla ciebie najwspanialsze SPA nad morzem, gdzie w atmosferze luksusu możesz oddać się zażywaniu przyjemności. Nasz spa hotel jest dla ciebie. Znajdziesz tu styl antycznych i śródziemnomorskich łaźni, gorący klimat tropikalnych wysp, egzotyczną atmosferę Indii i słony powiew Bałtyku specjalnej oferty spa Kołobrzeg. Wszystkie zabiegi zostały starannie opracowane przez najlepszych specjalistów. Do ich wykonywania używamy najwyższej klasy urządzeń oraz czystych ekologicznie, renomowanych preparatów i produktów kosmetycznych. Wszystko po to, by dać ci bogatą ofertę najlepszej jakości usług.

Kuchnia naszego hotelu codziennie jest zaopatrywana w świeże ryby, mięsa, warzywa i owoce. Wiele dań opartych jest na miejscowych surowcach. Dziczyzna i grzyby pochodzą z okolicznych lasów, ryby od rybaka ze świeżego połowu, drób, jaja, warzywa od miejscowego rolnika.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.