Kadyny Country Klub Hotel SPA 3* Tolkmicko

Pobyty w hotelu Kadyny w Tolkmicku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Kadyny Country Club Hotel&Spa jest usytuowany wśród bujnej zieleni. Do kilku okolicznych miejscowości, do których warto się udać na jednodniową wycieczkę (np. do Malborka i znajdującego się tam zamku), można dotrzeć samochodem w ciągu 60 minut. Gdańsk - niegdyś hanzeatycka miejscowość - jest oddalony o 80 kilometrów. Kameralny zabytkowy hotel otoczony lasem, 800 m od Zalewu Wiślanego. Obok hotelu się znajduje była letnia rezydencja Cesarza Niemca Wilhelm II.

Prowadzony przez rodzinę właścicieli hotel Kadyny Country Club Hotel&Spa w miejscowości Kadyny, który wybudowano w starym pruskim stylu, z pewnością zachwyci każdego.

Hotel posiada 44 pokoi z łazienkami wyposażonych w telefony, mini bary, TV satelitarną i mają dostęp do Wlana.

W restauracji goście mogą skosztować domowych wyrobów, napawając się jednocześnie wspaniałą atmosferą. Restauracja Stara Gorzelnia z kominkiem serwuje znakomite dania kuchni polskiej i bar jazzowy jest otwarty do ostatniego gościa.

Centrum rekreacyjna hotelu to kryty basen, odkryty basen, sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, i salon kosmetyczny. Również mamy minigolf i bilard. Pole golfowe się znajduje jedynie 30 minut od hotelu.
Mamy wiele specjalnych ofert dla firm i dla gości indywidualnych ( długi weekend majowy i listopadowy, Wielkanoc, Sylwester itd). Hotel zapewnia organizację konferencji i imprez integracyjnych na lądzie, na wodzie i w powietrzu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.