Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny Jantar Ustka

Pobyty w Ośrodku Jantar w Ustce

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny Jantar znajduje się zaledwie 500 m od centrum Ustki, w sąsiedztwie lasu sosnowego. Hotel zaprasza na weekend nad morzem, w ciągu którego można skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej, jacuzzi, masaży i innych atrakcji oferowanych w hotelowym SPA.

Noclegi, domki lub apartamenty hotelowe Jantar łączą w sobie wysoki komfort i niewygórowaną cenę.
W komfortowej i przestronnej części hotelowej do dyspozycji gości oddano łącznie 65 przestronnych, elegancko urządzonych pokoi wyposażonych w łazienki z kabinami prysznicowymi i suszarkami, telewizję satelitarną i internet radiowy. Pokoje komfort oraz apartamenty są dodatkowo wyposażone w sejf hotelowy. Hotel posiada również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Jantar zaprasza do nowoczesnego centrum konferencyjnego i sali bankietowej, w których można zorganizować i obsłużyć konferencje i inne eventy. Sale wyposażone są w projektor multimedialny, ekran, system nagłośniający, flip chart i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Jantar poleca także specjały hotelowej restauracji, w której serwuje się kuchnię polską i dania kuchni świata.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.