Zamek Krokowa

Pobyty w hotelu Zamek Krokowa

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Zamek Krokowa położony jest w sercu Północnych Kaszub, w bliskości nadmorskich plaż. To wyjątkowy hotel, który oferuje 34 pokoje, z których 20 znajduje sie na zamku, a 14 w oddalonym o ok. 80 metrów Podzamczu. Hotel stwarza idealne warunki nie tylko do rodzinnych wczasów, weekendowych pobytów i krótkiego urlopu, ale także do połączenia służbowych spotkań z aktywnym wypoczynkiem.

Wszystkie pokoje hotelu w Krokowej wyposażone zostały w łazienki, telefony oraz TV i Internet. Gościom w apartamentach oferuje się dodatkowo minibarki. Klienci mogą dodatkowo skorzystać z suszarki do włosów, żelazka i sejfu dostępnych na życzenie w recepcji. Istnieje również możliwość przesłania faksu, skorzystania z kserokopiarki a także zamówienia budzenia.

Atrakcyjna lokalizacja, historyczne wnętrza zamkowe i nowoczesne wyposażenie zapewniają komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz różnego rodzaju imprez firmowych. Do dyspozycji oddano pięć wygodnych i funkcjonalnych sal konferencyjnych o powierzchni od 35 m 2 do 113 m 2. Sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, laptop, zestaw TV i DVD, flipcharty, ekran oraz nagłośnienie (na życzenie). Zamek Korokowa zapewnia również atrakcje na pobyty integracyjne, m.in.: ognisko, pieczenie dzika czy biesiada w plenerze.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.